- Holiday home with sauna
- Infrared or Finnish sauna
- Wellness holiday home
Holiday home with sauna
The luxury holiday homes with sauna in the Achterhoek are modern and beautifully furnished. When you spend a romantic weekend away here, you will experience total relaxation. You have the choice of a holiday home with Finnish sauna or a holiday home with Infra Red sauna. Whichever you choose, you will get some well-deserved relaxation and rest at one of the modern holiday homes with private sauna at Onthaasten in de Achterhoek.
Our holiday homes(12)
€788
Madelief 6 persoons
- Sunshower
- Finnish Sauna
- Hottub overdekt
- Houtgestookte sauna
- Master bedroom with bath
- privé zwembad (met jetstream) (open Pasen tm eind september)
€820
De Tortelduif for six people
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Infra Red Sauna
- Master bedroom with bath
€972
De Appelbloesem, 6 persons
- Sunshower
- Finnish Sauna
- Hottub overdekt
- Infra Red Sauna
€972
De Lindenburg, 6 persons
- Sunshower
- Hottub overdekt
- Infra Red Sauna
- Master bedroom with bath
€1,099
De Noteboom for six people
- Hot tub
- Sunshower
- Finnish Sauna
- privé zwembad (met jetstream) (open Pasen tm eind september)
Vakantiehuisje met sauna en hottub of jacuzzi
De luxe vakantiehuisjes met sauna en hottub of jacuzzi in de Achterhoek zijn modern en prachtig ingericht. Wanneer je hier een romantisch weekendje weg gaat beleef je totaal ontspanning. De vakantiehuizen zijn bijna allemaal voorzien van een hottub of jacuzzi, sauna of sunshower of allemaal. Voor een huisje met sauna heb je de keuze uit een vakantiehuis met Finse sauna of een vakantiehuis met Infraroodsauna. Onze vakantiewoningen zijn geschikt voor 2 tot 6 personen en liggen midden in de natuur met veel luxe en privacy. Weg van de massa en puur genieten. Waar je ook voor kiest, je zult eindelijk even kunnen uitrusten en ontspannen bij een van de moderne vakantiehuizen met sauna en hottub of jacuzzi bij Onthaasten in de Achterhoek.
Over Onthaasten in de Achterhoek
Onthaasten in de Achterhoek is een kleinschalig vakantiepark met bijzondere vakantiewoningen welke bijna allemaal standaard zijn voorzien van een houtgestookte hottub of een jacuzzi, een sauna (infrarood of fins) en een sunshower. Sommige woningen beschikken over nog meer wellness apparaten. Onze wellness vakantiewoningen zijn gelegen midden in de natuur, weg van de massa. De prachtige locaties bieden dan ook veel privacy. De accommodaties zijn gelegen in het landelijke dorpje Lievelde. Geniet van een onvergetelijke vakantie in een van de unieke vakantiehuizen bij Onthaasten in de Achterhoek.